domovy.infoblog.cz

Je retro styl v interiéru oblíbený při pronájmu nemovitosti v Praze?

Publikováno 24.03.2016 v 14:06 v kategorii REALITY, přečteno: 40x

Retro je magické slovo, které dokáže ze starého kusu nábytku udělat hotový zázrak. Chystáte se pronajímat nevyužívaný byt? Zkuste investovat do doplňků, které oživí prostor a zájemci se vám budou jen hrnout. Pokud nevíte, jak na to, protože výzdoba a design interiérů vám nic neříká, zkuste se inspirovat v časopisech nebo si rovnou nechte pomoci od profesionálů. Pronájem bytu nebo rovnou celého domu není zrovna hračka. Musíte něco nabídnout, abyste mohli sklízet odměnu.

Jak připravit interiér?
DůmPronájem bytů je stále v kurzu. Vždy se najde někdo, kdo hledá bydlení. 

Kouzlo přivýdělku závisí na tom, co nabízíte a také jak to nabízíte. Správná prezentace a také detaily, které vám přijdou nepodstatné, často rozhodují.

Měli byste být schopni se na byt podívat kritickýma očima a snažit se doladit vše tak, aby byl byt sám o sobě reprezentativní. Hodně pomůže nová malba. Pokud chcete pronajímat byt i s nábytkem, hodně záleží na dekoracích a vytvoření správné atmosféry. Retro je v tomto ohledu sázka na jistotu. Je moderní a útulné.

Domy k pronájmu jsou čím dál vyhledávanější

Máte dům a už je pro vás příliš velký? Už jste přemýšleli o jeho pronájmu? Můžete si tak najít menší byt někde v centru města a zaplatit ho díky měsíčnímu nájemnému.

Mladé rodiny často takto zkouší, zda jim bude bydlení ve vlastním domě vyhovovat a pronájem domů Praha je tak jejich první krok. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Dům ale musí být v dobrém stavu a měl by být pro zájemce atraktivní.

Kdo nejlépe poradí?

Máte pocit, že tak úplně nevíte, do čeho se hrnete? Pokud nejste realitní makléři, pak asi přece jen mnoho zkušeností nemáte. Najmout si někoho takového ale není vůbec na škodu.

Pomůže vám s dekorováním a správnou prezentací. Nasmlouvá vám prohlídky zájemců a obstará veškerou komunikaci s nimi. Ušetříte čas i nervy a pěkně v klidu najdete ty správné nájemníky.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?