domovy.infoblog.cz

Vana nebo sprcha?

Publikováno 01.08.2017 v 13:44 v kategorii REALITY, přečteno: 43x

Vana nebo sprcha? To bývá při rekonstrukci bytů a domů velká otázka. Pokud totiž nemáte dost prostoru pro obojí, pak si budete muset vybrat jen jednu z možností. A že je to těžké, protože obě mají své nesporné výhody. Při rozhodování byste měli vzít v úvahu i další faktory, hlavně do budoucna. Berte ohled na prostor, který máte k dispozici, ale také a především na vaše pohodlí, protože to je ze všeho nejdůležitější.

Podle čeho vybíráte nemovitost?
DilemaReality Praha jsou v různém stavu – před rekonstrukcí, po rekonstrukci, v dobrém či špatném stavu. Od toho se odráží jejich cena. 

Pokud uvažujete o koupi nemovitosti s tím, že si valnou část věcí opravíte sami, pak vás čeká rozhodnutí, zda si pořídíte vanu nebo sprchový kout.


Záleží na tom, jak vypadají rozvody vody, odtoky. Možná budete mít možnost mít obojí. Může se to zdát jako zbytečný luxus. Ale na jednu stranu je to velmi výhodné. Záleží ovšem na tom, čemu dáváte přednost a jak moc chcete a můžete zasahovat do jádra nemovitosti.

V čem tkví výhody sprchového koutu?

Sprchový kout je velmi praktický. Nezabírá tolik místa, čímž vyřešíte nedostatek prostoru v malém bytě. Ušetříte vodu. Samozřejmě záleží na vaší spotřebě, ale pokud si počínáte úsporně, je to výhoda číslo jedna. Může být bezbariérový. Je také přizpůsobivější.

Moderní design vás přesvědčí o tom, že sprchový kout nemusí nutně znamenat pouze vaničku na nohy a zatahovací průsvitné dveře. Starší domy na prodej Praha mívají klasickou vanu bez nápadu. Můžete si vše přizpůsobit svému vkusu a svým potřebám.

Na čem opravdu záleží?

Pokud se rádi koupete, sprchový kout vás asi příliš neosloví. Prodej a nákup nemovitosti vás často může donutit dělat kompromisy. Často mezi inzeráty najdete byty, kde je pouze sprchový kout. Řeší tak nedostatek místa. Sprchový kout není až tak určen k relaxaci. V první řadě ale záleží na vaši preferenci.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?